Jdi na obsah Jdi na menu
 


1 Už to není ono

Každý muž nejspíš zná tu neurčitou hrozbu, že skvělý sex skončí okamžikem sňatku. Pravda, dlouhodobý vztah může vést ke ztrátě sexuálního apetitu u řadu žen, muži na to často reagují tak, že náplň života hledají v práci. Setrvávají v ní déle, pracují třeba až do noci. Stává se také, že se sex v partnerství po čase omrzí, žena nechce zkoušet jiné věci, zkrátka: už to není ono! A muži pak končí v náručích jiných žen.

 

2 To má za to

Řada mužů vidí rudě, když zjistí nevěru své partnerky. Za ztrátu důvěry se jim mstí jednoduše, chtějí jim to oplatit. Takže pro ně je jediným řešením, jak si vylít svůj vztek, vyspat se s jinou ženou.

 

3 Je to výzva

To říkají nejčastěji muži, kteří vnímají ženy, s nimiž se vyspali, jako své úlovky, sexuální trofeje. Ještě štěstí, že si hlavy svých milenek nevycpávají a nevěšejí nad čela postelí jako myslivci hlavy dvanácteráků. Muži jsou a budou lovci a řada z nich si prostě nedokáže odpustit vzrušení z lovu. Hnát a dobýt svou kořist, pokud takto přemýšlí zrovna váš muž nebo přítel, je pravděpodobné, že zahne. Dříve, nebo později, ale stane se to…

 

4 Co oči nevidí…

Touto vytáčkou se řídí mnoho podvádějících mužů. Staré rčení „co oči nevidí, to srdce nebolí“ je pořád pravdivé, i když dnes už je mnohem obtížnější udržet věci pod pokličkou než v minulosti. A informace, které chceme utajit, se šíří světem stále rychleji a rychleji.

 

5 Je skvělé vědět, že jsem žádaný

To pomyšlení, že po nich jiné ženy stále touží a chtějí je do postele, je pro sebevědomí spousty mužů ta nejlepší posilovna. Jen málokteří ale dokáží pokušení odolat a v jejich případě zůstane jen u nevinného slovního flirtu. Pocit dokázat si, že je stále atraktivní, se u mužů objevuje v případě dlouhodobého vztahu.

 

6 Sama si o to řekla

Je nezpochybnitelným faktem, že převážná většina chlapů neumí říkat „ne“, když jim žena nabídne sex. Ačkoliv muži nejsou zrovna bombardováni stovkami sexuálních nabídek denně, jednou za čas se nějaká vynoří a pak je zle. Může se objevit sličná expřítelkyně, nebo nějaká vnadná tanečnice během noční chlapské jízdy. Víte jistě, že si neřekne Carpe diem (užij dne) a nepůjde do toho po hlavě s tím, že podobná příležitost se mu už nemusí naskytnout…?

 

7 Chtěl jsem si odfrknout

Mnoho mužů zažilo minimálně jednu ženu, od níž se dočkali jen rýpání, ústrků a neustálého soupeření. Ti, kteří utekli, nejspíše vyhráli, ti kteří zůstali si nejspíše budou potřebovat odfrknout. Nevěra pro ně znamená únik z domácího pekla a na bolehlav zabírá lépe než acylpyrin.

 

8 Ženě to nevadí

Ženy někdy až příliš rychle nevěru mužům odpouštějí. Ti pak docházejí k závěru, samozřejmě mylnému, že jim to nijak nevadí a že to tedy není žádný problém.

 

9 Už se za mnou neotáčí

Ve dlouhotrvajícím vztahu lidé zlenivějí. Už samozřejmě nedělají to, co dělali, když byli na samém počátku, ve fázi raného zamilování. I přesto by ale nikdy neměli zapomínat na to, že drobné pozornosti oživují vztah a dokazují druhému jejich lásku. Bez toho po čase každý vztah chřadne a když se pak objeví jiná žena, s níž je to najednou nové, vzrušující, úžasné (a tedy stejné jako s touto, ovšem před lety), muži jejímu kouzlu propadnou.

 

10 Nemiluje mě

Pokud je váš vztah v troskách, je lepší ho ukončit, než podvádět. Pokud už si pár nemá co dát, je třeba prostě udělat bolestný řez. I přesto se vždy najdou důvody, proč to neudělat. Nejčastěji jsou to děti a snaha udržet rodinu pohromadě.

 
Závěrem

Nevěra a podvádění v partnerství rozhodně nejsou tématem na vtípky. Pokud podvádíte svou přítelkyni, nebo ženu, může to být proto, že jste v partnerství nešťastní, ale to vše se dá řešit. Jen je potřeba více ve vztahu komunikovat a nenechat věci vyhnívat.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář