Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čekáte netrpělivě na jeho vyznání lásky a on stále mlčí jako ryba v řece? Nepropadejte panice. Přiznejte si sama, jakou váhu dáváte slovům. Naučte se naslouchat řeč jeho těla. Prozradí vám víc než tisíc slov.

Těžko říct, jestli se muži o citech baví neradi, každopádně to dělají jen opravdu výjimečně. Nebuďme nespravedlivé, jsou i tací, kteří se o svých citech dokáží bavit vcelku otevřeně. Ba co víc, k životu tyhle debaty potřebují. Pokud je ale váš nový objev na slovo skoupý, poradíme, podle jakých gest poznáte, že se do vás zamiloval.

Odhrnuje vám vlasy Pokud vás na procházce parkem jen tak ležérně objal kolem ramen nebo se vám v autobuse mačká stehnem na stehno, znamená to, že ho přitahujete - ale nic víc. Chlapi často dávají najevo touhu pomocí doteků. Mnohem důležitější depeši vám partner posílá, když vám jemně odhrne vlasy z obličeje. Je to něžné, intimní gesto bez erotického podtextu, kterým muž dává najevo, že mu na vás záleží. Pokud bezděčně vztáhne ruku a zastrčí vám pramen vlasů za ucho, jako by prohlásil: Mám tě rád a chci se o tebe starat.

V restauraci sedí vedle vás Při první společné kávě se nejspíš uvelebil naproti vám. To aby na vás dobře viděl a měl jistotu, že jste správně pochopila všechny jeho vtípky. Bláznivě zamilovaný chlap si ale vybere spíš židli vedle vás. Proč by vás měl oddělovat stůl, když se při jídle můžete něžně dotýkat? Partner navíc ukazuje ostatním mužům v místnosti, že k vám patří.

Půjčuje vám své drahocennosti Možná to bude znít divně, ale chlapi nesnáší, když se musí s někým dělit o své poklady - zejména pokud jde o poslední výstřelky techniky, jako nepřekonatelně vybavený notebook nebo nabouchaný mobil, o autech ani nemluvě. Takže pokud vám nabídne, abyste se svezla do práce jeho fárem nebo abyste si půjčila jeho horské kolo, je to výraz obrovské oddanosti! Chlapi na svých nejoblíbenějších pokladech hodně lpí a považují je za součást sebe samých.

Rád se s vámi fotí Většina mužů má k fotoaparátu a focení vůbec podivný vztah. Moc rád mačká spoušť a s chutí pózuje v partě kamarádů. Když má dojít k focení se ženou, dělá nejrůznější ksichty, šklebí se nebo se pro jistotu dívá úplně jinam. I když je zadaný, v duchu o sobě uvažuje jako o svobodném lovci. Nechce, aby vznikl důkaz, že má přítelkyni. Až se budete pokoušet o společnou fotku u egyptských pyramid, všímejte si, co dělá. Jestli se k vám přitulí, je to dobré znamení. Nejspíš chce, aby se celý svět dozvěděl, že k sobě patříte. A když si navíc fotografii vystaví na stole v kanceláři, podvědomě oznamuje všem svým známým, že je zadaný.

Má o vás starost Přinesl vám dárek a vy ho natěšeně rozbalujete. Z papíru se na vás ale zašklebí něco naprosto neromantického, jako třeba krabička vitamínů případně ochranné nákoleníky na kolečkové brusle. Měla byste zajásat, právě jste dostala jasný důkaz lásky. Když se muž bojí o vaše bezpečí, dává najevo, že to s vámi myslí vážně. Za všechno může příroda, která chlapům velí, aby svou milovanou chránili a opečovávali. Partner moc dobře ví, že by vám mohl koupit kytici frézií. Ty by vám ale moc nepomohly, až se budete řítit z kopce na bruslích s tím, že nevíte, jak se na tom brzdí.

love

Nosí oblečení, které jste mu pochválila

Vyzkoušejte na něm jednoduchý test. Poznamenejte, že mu sluší některé džíny, tričko nebo košile. Chlapi předstírají, že na lichotky nezabírají nebo že o ně nestojí. Ale skutečnost je jiná. I muži rádi, stejně jako ženy, slýchávají pochvaly stran jejich oblečení. Věřte, že si zapamatuje každé slovo a pokud mu na vás záleží, začne onen kus oděvu nosit častěji a hlavně před vámi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hngnhtnh

(ghhhghnn, 22. 5. 2012 15:45)

nechnxtxngfhxnfhtzdh xnhtnxhtnhtntnczhgnhnnhzhzhzthtrhnhnhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjjjjjjfzfmzjmfj,fjufjnzhthhhovggrrrgghgogvgngo